MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]sonyservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Sony Servisi

Sony Servisi

Sony Servisi : Laptop ve notebook bilgisayarlar son zamanlarda sıklıkla bilgisayar kullanıcıları tarafından tercih edilmeye başlandı. Taşınabilir olan bu cihazların kullanımları da kolay olduğundan her yaştan kesim tarafından cihazların kullanımı tercih ediliyor. Taşınabilir olması cihazların daha da avantajlı olmasını sağlarken cihazların genellikle elden düşürülerek veya masa üstünden düşünülerek arızalandığı da görülüyor. Bu arızalara çözüm için laptop ve notebooklara uygun olarak üretilmiş olan masaların ve çantaların kullanılması sony servisi olarak tarafımızca öneriliyor. Sony markalı tüm laptop ve notebook bilgisayarlar için servis hizmeti veren firmamız siz değerli müşterilerimize her hizmet sonrasında garanti süresi uygulaması yapmaktadır.

Sony Servisi

Ücretsiz kargo hizmetimiz size tüm yapmış olduğumuz hizmetlerin ulaşabilmesini sağlamaktadır. notebook ve laptoplarınızın sürekli olarak arıza yapmasını istemiyor iseniz bu cihazlarınızın yılda iki kez olmak üzere mutlaka bakımlarını yaptırınız. Bakımı düzenli olarak yapılan tüm cihazlar arızasız olarak uzun süre kullanılabilir. Bakımlı olan bilgisayarların kullanım ömürleri uzayarak kendiliğinden kullanıcı hatası olmadan arıza çıkartmazlar.

Sony Teknik Servisi

Sony teknik servisi olarak siz değerli okurlarımıza bu makalemizin içeriğinde laptop arızalarından bahsedelim. Laptop arızalarının giderilmesi için mutlaka servis elemanlarımızı arayarak destek alınız. Laptoplarda en sık görülen hatalar laptopların şarj almama arızalarıdır. Bu arıza çoğu zaman kullanıcıları sıkıntıya sokmaktadır. Zira bataryası şarj olamayan bir notebook veya laptop taşınabilir olmaktan artık çıkmıştır. Laptop ve notebooklarda şarj almama arızası genellikle bataryanın bitmiş veya şarj edilemeyecek kadar arızalanmış olmasını göstermektedir. Bazı laptop ve notebooklarda şarj yeri kırıkları ve şarj yeri arızaları da bataryaların şarj edilirken doldurulmamasına veya hızlı bir şekilde pillerinin boşalmasına neden olmaktadır.

Sony servis hizmetleri almak için bizleri 7/24 telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz. Laptoplarda görülen bir diğer arıza ise laptopların anakartlarının arızalanmasıdır. Bu arızalanma çeşidi cihazların tamamen kapanmasına veya hiç açılamamasına neden olmaktadır. Ankarat arızaları daha çok cihazların yere düşmesinden veya cihazlara sıvı teması olmasından ortaya çıkmaktadır. Bu arızanın tamir edilebilmesi için anakart arızasının giderilmesi ihtimali çok da yoktur. Tarafımızca anakart arızaları anakart parçası tamamen değiştirilerek tamir edilebilmektedir.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..