MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]sonyservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Sony Servis

 

Sony Servis : Notebook laptoplar uzun bir süreden beri ülkemizde kullanılan taşınabilir cihazlardır. Veri kaydetmek içinde kullanılan bu cihazlar taşınabilir oldukları için birçok kişi tarafından daha çok tercih edilmektedir. Teknolojinin giderek gelişmesi ile bu bilgisayarlar çok küçük ve otomatik olarak da başlanmıştır. Çok küçük yaşta dahi kullanabilecekleri şekilli üretilmiş olan bu cihazlar uzun süre kullanmaya uygun olarak üretilmiştir. Laptop ve notebookların arızaları genellikle kullanıcı kaynaklı gelişmektedir. Kullanıcı kaynaklı gelişen arızalardan bir tanesi cihazların yeri düşürülerek zarar görmesi bir diğeri ise cihazların klavye bölümüne sıvı dökülmesidir. Bu iki arıza çeşidi de tamiri zor arza çeşitlerindendir. Sony servis hizmetleri veren bir firma olarak Sıvı teması olmuş bilgisayarlarınızı ve düşürülerek zarar görmüş bilgisayarlarınızın tamirini yapıyoruz.

Bir hizmetlerimiz sonrasında siz değerli müşterilerimize garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Sıvı teması olmuş veya yeri düşürülmüş olan bilgisayarlarınızı kesinlikle servis hizmeti verme hususunda bilgisi kişilere vererek tamir edilmesini beklemeyiniz. Bunun nedeni notebook ve laptop gibi cihazların içeriklerinin hassas olmasıdır. Arıza laptop ve notebook içinde bilinçsiz bir şekilde tamir edilmeye çalışıldığında cihazda çok büyük hasarlar oluşabilir. Bu hasarlarda cihazların çok daha yüksek maliyetli tamir edilmesine neden olabilmektedir. Sony teknik servisi olarak maliyetli olan arızalarınızı en asgari maliyetlere indirebilmeniz için sizlere her yıl düzenli olarak mutlaka laptop ve notebook bilgisayarlarınıza bakım yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz.

Laptop ve notebooklar yere düşürülerek arıza yaptıklarında kasa kırıkları ekran kırıkları şarj girişi yeri kırıkları kulaklık yeri kırıkları ve batarya kırıklarıyla karşı karşıya kalabilirler. bu cihazlarda yere düşerek arızalanmanın önüne geçebilmek için laptop ve notebook tipi cihazlar kendilerine özel olarak üretilmiş korumalı çantalar içinde taşınmalıdır. Bu cihazlar korumalı çantalar içinde yeri düştüklerinde çok daha az hasarlı olarak atlatabilirler. Sony servisi olarak sizlere birçok hizmetimiz bulunmaktadır. anakart tamiri işlemci tamiri ram tamiri şarj yeri çıkışı tamiri kulaklık girişi tamiri batarya tamiri yedek parça satışı aksesuar satışı hizmetlerimiz bulunmaktadır bu hizmetlerin tümünden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara..