MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]sonyservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Sony Notebook Servisi

Sony Notebook Servisi

Sony Notebook Servisi ; Dijital ve elektronik cihazlardan birisi olan notebook bilgisayarlar kullanıcıları tarafından dikkatli olarak kullanıldıklarında uzun süre kullanılabilen cihazlardır. Bu cihazlar taşınabilir olduğundan bilgisayar kullanıcıları tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Notebook bilgisayarlarda; kablosuz ağ arızaları, bios ve eprom çipi arızaları, chipset arızaları, görüntü birimleri ve bağdaştırıcı ayarları, ekran kartı arızaları, inverter arızaları, anakart arızaları, işlemci arızaları, kapak arızaları, kasa arızaları, sıvı teması arızaları, sabit disk arızaları, optik sürücü arızaları, menteşe arızaları, klavye arızaları, işletim sistemi arızaları ve şarj arızaları, ram arızaları, lcd ekran arızaları ve florasan arızaları görülebilir arıza türlerindendir.

Sony Notebook Servisi

Bu arıza çeşitleri notebooklarda oluştuğunda mutlaka uzman bir servis elemanından destek almak gereklidir.  Bilgisayar kullanıcılarının hiçbir şekilde tamir hususunda bilgisi yokken bilgisayarlarına tamir ve bakım için müdahale etmeleri bu cihazlarda çok daha büyük maliyetli arıza çeşitlerinin kaynaklanmasına neden olabilmektedir. Sony notebook yedek parça satışı ve montajı yapan firmamız 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktadır. Tarafımızca verilen tüm hizmetler karşılığında tamir edilen her bilgisayar için garanti süreci uygulamamız bulunmaktadır.

Notebook Bakım

Bilgisayar türlerinin tümü hassas kullanılması gereken dijital ve elektronik cihazlardır. Bu cihazların arızaları yüksek maliyetli sorunlara neden olabileceği gibi, ufak dokunuşlar ile tamir edilebilecek seviyede de görülebilir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda genellikle oluşan arıza çeşitlerinde Sony servisleri olarak bu cihazlarda iyileştirme yoluna giderek tamirlerini yapmaktayız. Fakat siz değerli müşterilerimize önerimiz notebook ve laptop tipi cihazlarda mutlaka her yıl cihazlarınızın bakımlarını yaptırmanız ve büyük arızalara neden olmamak için cihazlarınızı sıvı temasından uzak tutmanız ve cihazlarınızı kesinlikle taşıma esnasında yere düşürmemenizdir.

Sony servis bünyesinde tamirini zor yapmış olduğumuz cihazlar yere düşerek arızalanmış ve parçalarından biri veya bir kaçı kırılmış bilgisayarlar veya cihazların kullanımı esnasında yanında içilen ayran, su ve kola gibi içeceklerin cihaz üzerine dökülerek yüksek maliyetli arızalara neden olmasıdır. Cihaz üzerine sıvı döküldüğünde mutlaka hızlı bir şekilde cihaz ters çevrilmeli ve cihaz üzerine dökülmüş olan suyun tümü cihaz içinden boşaltılmaya çalışılmalıdır.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..