MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]sonyservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Sony Servis Türkiye

Sony Servis Türkiye

Sony Servis Türkiye : Ülkemiz geneline hizmet ağı olan firmamız tüm yapmış olduğu tamir ve bakım işlemleri sonrasında ücretsiz kargo hizmeti ile siz değerli müşterilerimize cihazlarının ulaşımını sağlamaktadır. notebook ve laptoplar teknolojinin de gelişim göstermesi ile birlikte ülkemizde kullanılmaya başlayan bilgisayarlardandır. Taşınabilir oldukları için toplu taşımalarda, parklarda, kütüphanelerde kısaca her alanda bu cihazları kullanmak mümkündür. Notebook ve laptop bilgisayarlar genellikle yere düşerek arıza yapmaktadır.

Sony Servis Türkiye

Fakat sıklıkla görülen bir arıza da laptop ve notebook bilgisayarlarda batarya arızalarıdır. Bataryası arızalanan veya bitme noktasına gelen bir notebook veya laptopun masaüstü bilgisayarlardan hiçbir farkı kalmamaktadır. Sürekli olarak elektrik bağlantısı olması gereken bataryası bitmiş olan dizüstü bilgisayarlar kullanıcılarının bu nedenden dolayı sıkıntı yaşamasına neden olmaktadır.

 Sony servis Türkiye geneline hizmetlerimiz sürmektedir. Batarya değişimi de notebook ve laptoplar için verilen hizmetlerimiz arasındadır. Dizüstü bilgisayarlar adına almak istediğiniz hizmetler için telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Laptop ve notebook bilgisayarlarda görülen bir diğer arıza çeşidi de genellikle cihazların ısınma nedeni ile çıkartmış oldukları arızalardır.

Servis Merkezi

Sony teknik servisi olarak ısınmadan dolayı cihazlarınızda arıza görülmesini istemiyor iseniz mutlaka cihazlarınız ile birlikte soğutucu aparatlardan kullanarak cihazlarınızı koruma altına alınız. Sony servis hizmetlerimiz arasında soğutucu kullanamama nedeni ile oluşmuş arızalar için de çözüm önerileri getirilmektedir.

Soğutucu kullanmama nedeni ile laptop ve notebook bilgisayarlarda işlemci arızaları, anakart arızaları, ekran kartı arızaları ve ram arızaları görülmektedir. Bu arızaların tümü için olan çözümlerimizi telefon numaralarımızdan bize ulaşarak öğrenebilirsiniz. Dizüstü cihazlarınız arıza yaptığında kesinlikle bu cihazları laptop ve notebook arıza giderme hususunda hiçbir bilgisi olmayan kişilere emanet ederek cihazınızın iyileştirilmesini beklemeyiniz.

Zira notebook ve laptop tipi cihazların iç kısımlarında bulunan parçalar çok hassas bir yapıda tamir edilmesi gereken parçalardır. Hatta anakart, işlemci, ram ve ekran kartları tamir edilme usulü ile değil değişim yapılarak iyileştirmeye gidilebilen parçalardır. Bu parçaların değişimini, kulaklık yeri arızaları, şarj yeri arızalarının tamir ve değişimini batarya arızalarının onarımını ve değişimini sony servisi olarak gerçekleştirmekteyiz.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..