MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]sonyservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Sony Orijinal Aksesuar

Sony Orijinal Aksesuar

Sony Orijinal Aksesuar : Uzun bir süreden beri sizlere hizmet veren sony teknik servis firması olarak ihtiyaca göre geliştirilmiş olan sony orijinal aksesuar satışı da yapmaktayız. orijinal aksesuarlarımız arasında bağlantı kabloları, notebook çantaları, notebook kılıfları, laptop çantaları, laptop kılıfları, kulaklıklar, bataryalar, şarj aletleri ve daha nice aksesuarlar mevcuttur. Tüm bu aksesuarların satışlarından faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Sony Orijinal Aksesuar

Notebook ve laptoplar son zamanlarda masaüstü bilgisayarlardan çok daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Bu cihazların kullanımında görülen arızalar genellikle yere düşürülerek görülen arızalardır. Bu arızaların görülmemesi için mutlaka cihazların taşınma sürecinde koruyucu laptop ve notebook özel çantaları kullanılması gerekir. Cihazların arıza çıkartmasına bir başka neden ise cihazların sıvı temasından zarar görmesidir. Sıvı teması oluşan laptop ve notebook bilgisayarlar kalıcı hasarlar ile arıza gösterebilir. Cihaz kullanımında sıvı temasının oluşmaması için cihazlara göre özel olarak üretilmiş olan laptop masalarının ve notebook masalarının kullanılması gereklidir.

Sony Orijinal Parça

Son zamanlarda notebook bilgisayarların arızalarının bazılarının ısınmadan dolayı oluştuğu görülmektedir. Isınmadan dolayı oluşan arızaların görülmemesi için soğutucu aparatların kullanılması şarttır. Soğutucuların kullanıldığı cihazlarda uzun süre arıza görülmemektedir. Soğutucu kullanımı cihazın içinde bulunan bazı araçların cihazı ısıtmasından ve bu ısının cihazı çalıştırıcı parçalara zarar vermesinden kaynaklanmaktadır. Cihazlarda soğutucu kullanıldığında bazı arızaların tamamen önüne geçilebilmektedir. Sony servisi olarak siz değerli müşterilerimize uzun süreden beri sony servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Sony markalı tüm laptop ve notebook ürünlerinizin tamir ve bakımlarını gerçekleştiren firmamız daha iyi kullanabilmeniz için laptop ve notebook cihaz tamirlerinden sonra sizlere garanti süresi tanımaktadır. Cihazlarınız bizlerde tamir için durduğu evrelerde garanti kapsamı altında tutulmakta ve bu şekilde bakım ve onarım yapılmaktadır. Laptop ve notebook bilgisayarlarınızın çok daha iyi kullanılabilmesi için bu cihazların aralıklı sürelerde mutlaka bakıma tabi tutulması gerektiği bilinmelidir. Bakımı düzenli olarak yapılan cihazların arızalarının seyrek olduğu hatta bakımlı olan cihazların hiçbir şekilde arıza yapmadığı uzun süre görülebilir. laptop ve notebook bilgisayarlarınızı mutlaka arızaları sonrasında veya bakıma ihtiyaç duyduklarında servislere emanet ediniz.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..