MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]sonyservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Hizmetler

Hizmetler ; Sony teknik servis hizmeti veren bir firma olarak siz değerli müşterilerimiz için 7/24 destek sunmaktayız. Tüm desteklerimizden faydalanmak istiyor iseniz bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Notebook ve laptopların sık arızalanması bizlerin de bu hizmeti vermesine neden oldu. Uzun süreden beri hizmet veren sony servis ağımız siz değerli müşterilerimiz her nerede olursanız olun bilgisayarlarınızı tamir etmeye söz verdi.

Aşağıda sırasıyla vermiş olduğumuz hizmetlerimizden kalite çerçevesinde faydalanabilirsiniz. Notebook ve laptop tipi cihazlarınızı çok daha uzun bir süre kullanmak kullanım ömürlerini uzatmak istiyor iseniz cihazlarınızı yılda iki kez olmak üzere mutlaka bakıma götürünüz. Bakımı düzenli olarak yapılan tüm laptop ve notebook tipi bilgisayarların kullanım ömürleri uzayarak bakımı düzenli olarak yapılmayan bilgisayarlardan çok daha uzun bir süre kullanılabilmektedir.

Sony Laptop Servis Hizmetleri

Günümüzde hemen herkesin kullandığı teknolojik cihazlar arasında laptoplar önemli bir yere sahiptir. İş dünyasında, eğitim hayatında ve kişisel kullanımlarda sıklıkla tercih edilen laptoplar, kaliteli bir kullanım için doğru bir şekilde bakım yapılması gereken cihazlardır. Bu noktada, Sony Laptop Servis Hizmetleri olarak profesyonel bir hizmet sunarak, laptopların ömrünü uzatmak ve sorunlarını en kısa sürede çözmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sony Teknik Servisimiz

Sony Teknik Servisimiz, Sony laptoplarınızın tamir, bakım ve yükseltme işlemlerinde güvenilir bir seçenek olmayı hedeflemektedir. Uzman ekibimiz, Sony laptoplarınızın donanım ve yazılım sorunlarını kısa sürede tespit ederek, tamirlerini yapmaktadır. Ayrıca, laptoplarınızın performansını arttırmak için gerekli olan yükseltme işlemlerini de gerçekleştiriyoruz.

Sony Servis Hizmetleri

Sony Servis Hizmetleri olarak, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun çözümleri sunmaya özen gösteriyoruz. Servis hizmetlerimiz, laptoplarınızın yazılım güncellemeleri, virüs temizleme işlemleri, yedek parça değişimi, donanım tamirleri, ekran değişimleri gibi birçok alanda hizmet sunmaktadır.

Sony Laptop Servisleri

Sony Laptop Servisleri olarak, profesyonel bir hizmet anlayışı ile hizmet veriyoruz. Laptoplarınızın sorunlarına en kısa sürede çözüm üretmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayış ile hareket ediyor, laptoplarınızın en iyi şekilde çalışması için elimizden geleni yapıyoruz.

Sony Notebook Servisi

Sony Notebook Servisi olarak, notebooklarınızın her türlü sorununa en uygun çözümleri sunuyoruz. Donanım ve yazılım sorunlarının yanı sıra, ekran değişimleri ve yedek parça değişimleri gibi birçok alanda hizmet sunmaktayız. Profesyonel bir ekip ile çalışarak, notebooklarınızın en iyi şekilde çalışması için gereken tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Sony Tamir

Sony Laptop Tamir hizmetlerimiz, laptoplarınızın her türlü sorununda hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Donanım sorunları, yazılım güncellemeleri, ekran değişimleri ve yedek parça değişimleri gibi birçok işlem deneyimli ve profesyonel ekip tarafından yapılmaktadır.

 

Call Now ButtonHemen Ara..