MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]sonyservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Sony Laptop Servis

Sony Laptop Servis

Sony Laptop Servis ; Lcd ekran arızaları, laptop ve notebook siyah ekran arızası, arama motoru bağlantı sorunları, laptop ekran değişimini gerektiren bazı arızalar ve laptop ve notebook ekran titreme arızaları dizüstü bilgisayarlarda sıklıkla görülen ekran arızalarıdır. Bu arıza çeşitlerinin bir kısmı hiçbir şekilde parça değişimi yapılmadan iyileştirilebildiği gibi, bazı ekran arızaları parça değişimi yapılarak iyileştirilmesi gerekebilir. Ekran arızalarının bir kısmı dizüstü bilgisayarlar elde taşınabilir olduğundan kullanıcıların cihazları yere düşürülerek arızalandırılması sonrası oluşmaktadır.

Sony Laptop Servis

Yere düşen notebook ve laptop tipi bilgisayarlarda sıklıkla ekran kırıkları, kasa kırıkları ve bir takım yedek parça kırıkları görülebilir. Parçaların tekil olarak arızalanması sonucunda mutlaka dizüstü bilgisayarlarda Sony yedek parça servisi olarak yedek parça değişimi yapılması gereklidir. Yedek parça değişimi yapıldıktan sonra cihazlar yeni alınmışçasına çalışmaya devam etmektedir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda tüm dijital ve elektronik cihazlarda olduğu gibi mutlaka her yıl düzenli olarak bakım yaptırmak gereklidir. Bakımı düzenli olarak yapılan tüm cihazların kullanım ömürleri uzatılarak cihaz iyileştirilir.

Ekran Arızaları

Ekran arızaları notebook ve laptop kullanıcılarında kullanıcıları en çok sıkıntıya düşüren arızalardır. Ekranda titreme arızaları, ekran kırıkları, ekrana görüntü gelmemesi gibi arızalar notebook ve laptop bilgisayarlarda ekran arızaları olarak sayılabilir. Sony servisleri olarak lcd ekranın görünmeme arızaları, siyah ekran arızaları, arama motoru bağlantı sorunları ve ekran titreme arızaları tarafımızca tamir edilebilir arıza çeşitleri arasındadır. Sony servisi olarak bu arıza çeşitleri tarafımızca tamir edildikten sonra siz müşterilerimizin bilgisayarları garanti kapsamı altında değerlendirilmektedir.

Lcd ekran çatlaması arızalarında, laptop ve notebook panel kırılma arızalarında ve arama motorları bağlantı sorunlarında da siz değerli müşterilerimize destek vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan, mail adreslerimizden ve internet adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Ekran arızalarında en çok kullanıcıları sıkıntıya sokan arıza çeşidi ekran kırıklarıdır. Bu arıza çeşidi genellikle cihazlar taşınabilir olduğundan cihazın yere düşürülmesi ile oluşan arızalardan birisidir. Aslında çoğu zaman ekran kırılma arızası cihazın sistematik olarak çalışmasına engel değildir. Her çeşit arıza mutlaka uzman bir servis elemanı tarafından tamir edilmelidir.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..