MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]sonyservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Sony Laptop Aksesuar

Sony Laptop Aksesuar

Sony Laptop Aksesuar : Son zamanlarda masaüstü bilgisayarlar yerine dizüstü bilgisayarlar çok daha fazla kullanılmaya başlandı. Taşınabilir olduğu için her yaştan kişi tarafından daha fazla tercih edilen laptop ve notebook bilgisayarlar parklarda, toplu taşımalarda kütüphanelerde kullanılabiliyor. Bu cihazların taşınabilir olması bilgisayarların daha rahat kullanılmasını sağlıyor. Fakat bu avantajın bir de dezavantajı bilgisayar kullanıcılarının dikkatini çekiyor. Bu bilgisayarlar masaüstü bilgisayarlara göre çok daha fazla arıza gösterebiliyor.

Sony Laptop Aksesuar

Arıza göstermelerine neden ise cihazların kullanım esnasında veya taşıma esnasında yere düşürülerek cihazın kasasının ve ekranının kırılması. Laptop ve notebook tipi bilgisayarlara düşme sonrasında zarar gelmemesi için cihazların mutlaka laptop ve notebook bilgisayarlar için özel olarak üretilmiş olan çantalarda taşınması gerekiyor. Özel çantalarda taşınan bu cihazlar çantalarının korumalı olması nedeni ile çanta içinde düşse bile hiçbir şekilde zarar görmeden arızasız olarak kullanılabiliyor. Sony laptop aksesuar satışı yapan bir firma olarak laptop ve notebook çantaları internet sitemizde satışa sunulmuştur. Bu çantalardan alarak cihazlarınızı koruma altına almak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Sony Laptop Parça

Sony teknik servis olarak laptop aksesuar satışı dışında siz değerli müşterilerimize notebook ve laptop tamir ve bakım hizmeti de vermekteyiz. Sony markalı notebook ve laptoplarınızın sıklıkla arıza yapmasını istemiyor iseniz sürekli olarak kullanmış olduğunuz bilgisayarlarınızı mutlaka her yıl iki kez olmak üzere bakıma tabi tutulmasını sağlayınız. Sony servisi olarak notebook bakım ve laptop bakım tarafımızca yapılmaktadır. Anakart arızaları, işlemci arızaları, ram arızaları, şarj yeri arızaları, kasa kırıkları, ekran kırıkları tarafımızca tamir edilmektedir.

Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerden sonra siz değerli müşterilerimiz için garanti süresi uygulamamız ve ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır. laptop ve notebook tipi bilgisayarlarınızın arızalandıktan sonra kesinlikle cihazlarınızın arıza giderme hususunda hiçbir bilgisi olmayan kişiler tarafından tamir edilmesini talep etmeyiniz. Zira iyi bir şekilde hassas davranılmadan yapılan tüm tamir işlemleri cihazların çok daha fazla arızalanarak büyük maliyetli arızalara neden verebilmektedir. Tüm servis hizmetleri laptop ve notebook hususunda tarafımızca kısa sürelere sığdırılarak yapılarak sizlere teslim edilmektedir.

 

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..